Skip to content

Dom Pomocy Społecznej w Brwilnie, rozpoczął współpracę z Wolontariuszami z Fundacji Portal FM – Pomagamy Dzieciom w Płocku

Last updated on 5 września 2017

Dom Pomocy Społecznej w Brwilnie, rozpoczął współpracę z Wolontariuszami z Fundacji Portal FM – Pomagamy Dzieciom w Płocku.
Do pierwszego spotkania Mieszkańców z Wolontariuszami doszło w dniu 19 lipca br. Tego dnia, Wolontariusze zwiedzili Naszą placówkę i zapoznali się z Mieszkańcami a następnie, wraz z Panią Izabelą Zgorzelską – psycholog DPS i Pensjonariuszami, uczestniczyli w zajęciach nordic walking.
W dniu 22 sierpnia br. młodzież z fundacji, po raz kolejny odwiedziła Nasz Dom. Wolontariusze towarzyszyli Mieszkańcom podczas spaceru, zajęć w Sali Doświadczania Świata a także czytali książki, za pośrednictwem radio węzła.
Wolontariusze bezinteresownie angażują się w pomoc Naszym Mieszkańcom, robiąc to z zapałem, przyjemnością i zaangażowaniem. 🤗
Dziękujemy Prezesowi Fundacji Portal FM – Pomagamy Dzieciom w Płocku – Panu Piotrowi Nosarzewskiemu za wspaniałą inicjatywę !