





Dziś już trzeci dzień naszego pobytu w Krynicy Morskiej i trzeba przyznać jedno, korzystamy z tego wyjazdu na maxa! ☀️🌊😍Po drodze udało nam się zwiedzić piękny Elbląg, więc już sam początek wyjazdu był bardzo udany!😊 Na miejscu zameldowaliśmy się w świetnym Hotel Kahlberg w Krynicy Morskiej, który zachwyca nie tylko samym wyglądem, pysznym jedzenie ale też licznymi atrakcjami i super atmosferą! ❤️Każdą wolną chwilę spędzamy nad morzem, plażowanie, opalanie, spacery, relaks i dużo śmiechu. 😎☀️ Do tego pyszne jedzonko, cudowna pogoda i naprawdę można odpocząć! Dziś z kolei dzień zakupowy, więc korzystamy z uroków Krynicy również w trochę inny sposób!🛍️😉Bardzo dziękujemy również naszym opiekunom za świetną opiekę, troskę, zaangażowanie i cudowną atmosferę, dzięki której ten pobyt jest jeszcze piękniejszy! ❤️😊PS Jutro rejs statkiem i zwiedzanie Fromborka. 😍 ... Zobacz więcejZobacz mniej
🚐🌊 Wyruszyliśmy na 4-dniową przygodę do Krynicy Morskiej! ☀️🏖️🥹❤️ Nie zabrakło chwil wzruszeń podczas pożegnania, ale przed nami czas pełen nowych doświadczeń, uśmiechów 😊, wspólnych chwil 🤗 i niezapomnianych wspomnień. 📸 ... Zobacz więcejZobacz mniej
17 KomentarzeSkomentuj na Facebooku
❤️ Czas praktyki kleryka Piotra Mejstra dobiegł końca, ale pozostawił po sobie coś znacznie cenniejszego, piękne wspomnienia, serdeczność i prawdziwą przyjaźń. 🙏🤲 Piotr to człowiek z sercem na dłoni, zawsze gotowy wesprzeć dobrym słowem, uśmiechem i swoją obecnością. Swoją skromnością, życzliwością i głęboką relacją z Panem Bogiem wniósł do naszego domu wiele ciepła, pokoju i dobra. ✝️💬 Tradycją stało się już, że żegnamy się słowami kleryka Piotra:„Z Panem Bogiem… no bo z kim? Z Nim najlepiej…”. ❤️Te proste słowa na długo pozostaną w naszych sercach.🌿 Jesteśmy ogromnie wdzięczni Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku za kolejnego wspaniałego człowieka, który stał się prawdziwym przyjacielem naszego domu. Bóg zapłać za ten wspólnie spędzony czas! 🙏💙 Klerykowi Piotrowi życzymy obfitości Bożych łask, wytrwałości w powołaniu, niegasnącej radości, światła Ducha Świętego oraz ludzi, którzy będą Go wspierać na drodze do kapłaństwa. Niech Pan Bóg prowadzi Go każdego dnia, a Matka Boża otacza swoją opieką. 🌹Z Panem Bogiem… no bo z kim? Z Nim najlepiej…😍 ... Zobacz więcejZobacz mniej
7 KomentarzeSkomentuj na Facebooku





🌿☀️ Dziś uczestniczyliśmy w imprezie integracyjnej „Sobótka” w DPS w Koszelewie. Razem z nami udział w wydarzeniu wzięły Pani Joanna Maria Siemiatkowska – Dyrektor DPS oraz Pani Justyna Kuźnicka – Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego. 🤝🎉 Organizatorzy, jak co roku, przygotowali mnóstwo atrakcji, 🍽️ pyszne jedzenie i stworzyli cudowną atmosferę. 💚 Wzięliśmy również udział w konkursie na najpiękniejszy 🌸 wianek oraz Najpiękniejszą Świteziankę. 👑🌷 Nasz Dom reprezentowała Tereska, która zdobyła zaszczytne III miejsce. 🥉👏 Jesteśmy z niej bardzo dumni! 💐💖 Serdecznie dziękujemy organizatorom Marzena Jakubowska za zaproszenie, gościnność i wspaniale spędzony czas!🌿 ... Zobacz więcejZobacz mniej
2 KomentarzeSkomentuj na Facebooku
🎶Kochani! ✌️❤️🎶Zapraszamy Was do obejrzenia naszej rolki, w której usłyszycie tegorocznych laureatów Antoniańskiego Konkursu Piosenki Chrześcijańskiej! 🎤🎵❤️ Dajcie się porwać pięknym głosom, radości i uwielbieniu Boga. Niech ich talent i świadectwo będą dla Was inspiracją! 🙏🌸▶️ Włączcie rolkę, posłuchajcie i podzielcie się nią z bliskimi! 📲💛🎼 Miłego oglądania! 🌷😊 ... Zobacz więcejZobacz mniej
17 KomentarzeSkomentuj na Facebooku

3 KomentarzeSkomentuj na Facebooku