Skip to content

Aktualności

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej… 🏡❤️

Wczoraj, wieczorem wróciliśmy z naszej wycieczki do Krynicy Morskiej 🌊☀️, bogatsi o nowe doświadczenia, piękne wspomnienia i niezapomniane widoki. Każdy dzień przyniósł mnóstwo pozytywnych emocji, a wspólnie spędzony czas pozostanie z nami na długo. 😊📸W drodze powrotnej odwiedziliśmy urokliwy Frombork ⛵. Dopłynęliśmy tam statkiem 🚢, zwiedziliśmy Wzgórze Katedralne, imponującą katedrę, w której spoczywa Mikołaj Kopernik ⭐, Muzeum Mikołaja Kopernika 🏛️ oraz Wieżę Radziejowskiego, z której mogliśmy podziwiać przepiękną panoramę okolicy. 🌅 Na zakończenie zjedliśmy pyszny obiad 🍽️ przed dalszą drogą do domu.To był wyjazd pełen radości 😄, integracji 🤝 i wspólnie przeżytych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci. ❤️Z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania Wytwórnia Przygód z Kutna 👏 za profesjonalną organizację i wzorowe pilotowanie wycieczki. Dziękujemy również Panu Kierowcy 🚌 za bezpieczną, spokojną i komfortową podróż oraz naszym Opiekunom 🌷 za troskę, wsparcie, zaangażowanie i stworzenie wspaniałej atmosfery przez cały wyjazd. 💙Dziękujemy za ten piękny czas! 😍 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment

Dziś już trzeci dzień naszego pobytu w Krynicy Morskiej i trzeba przyznać jedno, korzystamy z tego wyjazdu na maxa! ☀️🌊😍

Po drodze udało nam się zwiedzić piękny Elbląg, więc już sam początek wyjazdu był bardzo udany!😊 Na miejscu zameldowaliśmy się w świetnym Hotel Kahlberg w Krynicy Morskiej, który zachwyca nie tylko samym wyglądem, pysznym jedzenie ale też licznymi atrakcjami i super atmosferą! ❤️Każdą wolną chwilę spędzamy nad morzem, plażowanie, opalanie, spacery, relaks i dużo śmiechu. 😎☀️ Do tego pyszne jedzonko, cudowna pogoda i naprawdę można odpocząć! Dziś z kolei dzień zakupowy, więc korzystamy z uroków Krynicy również w trochę inny sposób!🛍️😉Bardzo dziękujemy również naszym opiekunom za świetną opiekę, troskę, zaangażowanie i cudowną atmosferę, dzięki której ten pobyt jest jeszcze piękniejszy! ❤️😊PS Jutro rejs statkiem i zwiedzanie Fromborka. 😍 ... Zobacz więcejZobacz mniej

🚐🌊 Wyruszyliśmy na 4-dniową przygodę do Krynicy Morskiej! ☀️🏖️

🥹❤️ Nie zabrakło chwil wzruszeń podczas pożegnania, ale przed nami czas pełen nowych doświadczeń, uśmiechów 😊, wspólnych chwil 🤗 i niezapomnianych wspomnień. 📸 ... Zobacz więcejZobacz mniej

❤️ Czas praktyki kleryka Piotra Mejstra dobiegł końca, ale pozostawił po sobie coś znacznie cenniejszego, piękne wspomnienia, serdeczność i prawdziwą przyjaźń. 🙏

🤲 Piotr to człowiek z sercem na dłoni, zawsze gotowy wesprzeć dobrym słowem, uśmiechem i swoją obecnością. Swoją skromnością, życzliwością i głęboką relacją z Panem Bogiem wniósł do naszego domu wiele ciepła, pokoju i dobra. ✝️💬 Tradycją stało się już, że żegnamy się słowami kleryka Piotra:„Z Panem Bogiem… no bo z kim? Z Nim najlepiej…”. ❤️Te proste słowa na długo pozostaną w naszych sercach.🌿 Jesteśmy ogromnie wdzięczni Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku za kolejnego wspaniałego człowieka, który stał się prawdziwym przyjacielem naszego domu. Bóg zapłać za ten wspólnie spędzony czas! 🙏💙 Klerykowi Piotrowi życzymy obfitości Bożych łask, wytrwałości w powołaniu, niegasnącej radości, światła Ducha Świętego oraz ludzi, którzy będą Go wspierać na drodze do kapłaństwa. Niech Pan Bóg prowadzi Go każdego dnia, a Matka Boża otacza swoją opieką. 🌹Z Panem Bogiem… no bo z kim? Z Nim najlepiej…😍 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment

🌿☀️ Dziś uczestniczyliśmy w imprezie integracyjnej „Sobótka” w DPS w Koszelewie. Razem z nami udział w wydarzeniu wzięły Pani Joanna Maria Siemiatkowska – Dyrektor DPS oraz Pani Justyna Kuźnicka – Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego. 🤝

🎉 Organizatorzy, jak co roku, przygotowali mnóstwo atrakcji, 🍽️ pyszne jedzenie i stworzyli cudowną atmosferę. 💚 Wzięliśmy również udział w konkursie na najpiękniejszy 🌸 wianek oraz Najpiękniejszą Świteziankę. 👑🌷 Nasz Dom reprezentowała Tereska, która zdobyła zaszczytne III miejsce. 🥉👏 Jesteśmy z niej bardzo dumni! 💐💖 Serdecznie dziękujemy organizatorom Marzena Jakubowska za zaproszenie, gościnność i wspaniale spędzony czas!🌿 ... Zobacz więcejZobacz mniej