Skip to content

Aktualności

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment

Dziś już trzeci dzień naszego pobytu w Krynicy Morskiej i trzeba przyznać jedno, korzystamy z tego wyjazdu na maxa! ☀️🌊😍

Po drodze udało nam się zwiedzić piękny Elbląg, więc już sam początek wyjazdu był bardzo udany!😊 Na miejscu zameldowaliśmy się w świetnym Hotel Kahlberg w Krynicy Morskiej, który zachwyca nie tylko samym wyglądem, pysznym jedzenie ale też licznymi atrakcjami i super atmosferą! ❤️Każdą wolną chwilę spędzamy nad morzem, plażowanie, opalanie, spacery, relaks i dużo śmiechu. 😎☀️ Do tego pyszne jedzonko, cudowna pogoda i naprawdę można odpocząć! Dziś z kolei dzień zakupowy, więc korzystamy z uroków Krynicy również w trochę inny sposób!🛍️😉Bardzo dziękujemy również naszym opiekunom za świetną opiekę, troskę, zaangażowanie i cudowną atmosferę, dzięki której ten pobyt jest jeszcze piękniejszy! ❤️😊PS Jutro rejs statkiem i zwiedzanie Fromborka. 😍 ... Zobacz więcejZobacz mniej

🚐🌊 Wyruszyliśmy na 4-dniową przygodę do Krynicy Morskiej! ☀️🏖️

🥹❤️ Nie zabrakło chwil wzruszeń podczas pożegnania, ale przed nami czas pełen nowych doświadczeń, uśmiechów 😊, wspólnych chwil 🤗 i niezapomnianych wspomnień. 📸 ... Zobacz więcejZobacz mniej

❤️ Czas praktyki kleryka Piotra Mejstra dobiegł końca, ale pozostawił po sobie coś znacznie cenniejszego, piękne wspomnienia, serdeczność i prawdziwą przyjaźń. 🙏

🤲 Piotr to człowiek z sercem na dłoni, zawsze gotowy wesprzeć dobrym słowem, uśmiechem i swoją obecnością. Swoją skromnością, życzliwością i głęboką relacją z Panem Bogiem wniósł do naszego domu wiele ciepła, pokoju i dobra. ✝️💬 Tradycją stało się już, że żegnamy się słowami kleryka Piotra:„Z Panem Bogiem… no bo z kim? Z Nim najlepiej…”. ❤️Te proste słowa na długo pozostaną w naszych sercach.🌿 Jesteśmy ogromnie wdzięczni Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku za kolejnego wspaniałego człowieka, który stał się prawdziwym przyjacielem naszego domu. Bóg zapłać za ten wspólnie spędzony czas! 🙏💙 Klerykowi Piotrowi życzymy obfitości Bożych łask, wytrwałości w powołaniu, niegasnącej radości, światła Ducha Świętego oraz ludzi, którzy będą Go wspierać na drodze do kapłaństwa. Niech Pan Bóg prowadzi Go każdego dnia, a Matka Boża otacza swoją opieką. 🌹Z Panem Bogiem… no bo z kim? Z Nim najlepiej…😍 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment
Image attachment

🌿☀️ Dziś uczestniczyliśmy w imprezie integracyjnej „Sobótka” w DPS w Koszelewie. Razem z nami udział w wydarzeniu wzięły Pani Joanna Maria Siemiatkowska – Dyrektor DPS oraz Pani Justyna Kuźnicka – Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego. 🤝

🎉 Organizatorzy, jak co roku, przygotowali mnóstwo atrakcji, 🍽️ pyszne jedzenie i stworzyli cudowną atmosferę. 💚 Wzięliśmy również udział w konkursie na najpiękniejszy 🌸 wianek oraz Najpiękniejszą Świteziankę. 👑🌷 Nasz Dom reprezentowała Tereska, która zdobyła zaszczytne III miejsce. 🥉👏 Jesteśmy z niej bardzo dumni! 💐💖 Serdecznie dziękujemy organizatorom Marzena Jakubowska za zaproszenie, gościnność i wspaniale spędzony czas!🌿 ... Zobacz więcejZobacz mniej

🎶Kochani! ✌️❤️🎶

Zapraszamy Was do obejrzenia naszej rolki, w której usłyszycie tegorocznych laureatów Antoniańskiego Konkursu Piosenki Chrześcijańskiej! 🎤🎵❤️ Dajcie się porwać pięknym głosom, radości i uwielbieniu Boga. Niech ich talent i świadectwo będą dla Was inspiracją! 🙏🌸▶️ Włączcie rolkę, posłuchajcie i podzielcie się nią z bliskimi! 📲💛🎼 Miłego oglądania! 🌷😊 ... Zobacz więcejZobacz mniej