W dniu dzisiejszym Dyrektor Domu Pani Joanna Maria Siemiątkowska, zaprosiła na stołówkę Mieszkańców i podziękowała tym, którzy w sposób szczególny wyróżniają się swoim zaangażowaniem, podejmując…
W dniu dzisiejszym Dyrektor Domu Pani Joanna Maria Siemiątkowska, zaprosiła na stołówkę Mieszkańców i podziękowała tym, którzy w sposób szczególny wyróżniają się swoim zaangażowaniem, podejmując…