Wczoraj tj. 9 września br. grupa naszych Mieszkańców wraz z opiekunami wzięła udział w Rejsie po Wiśle. Wyjazd był bezpłatny dzięki wsparciu Pani Iwony Marczak…
Wczoraj tj. 9 września br. grupa naszych Mieszkańców wraz z opiekunami wzięła udział w Rejsie po Wiśle. Wyjazd był bezpłatny dzięki wsparciu Pani Iwony Marczak…