Skip to content

W dniach 24-25 października 2017 r. grupa Mieszkańców udała się na wycieczkę do Wrocławia.

Last updated on 2 listopada 2017

W dniach 24-25 października 2017 r. grupa Mieszkańców wraz z Dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie – Panią Joanną Augustowską oraz Kierownikiem działu opiekuńczo – terapeutycznego – Panem Adamem Pawłowskim, udała się na wycieczkę do Wrocławia.
Wyjazd do stolicy województwa dolnośląskiego, dla sześciorga Mieszkańców, był nagrodą za ich dotychczasową postawę i największe zaangażowanie na rzecz Naszej placówki.
Wycieczka owocowała w wiele ciekawych atrakcji. W trakcie pobytu, odwiedziliśmy najstarszy w Polsce ogród zoologiczny – ZOO Wrocław, gdzie m.in. zwiedziliśmy tamtejsze Afrykanarium, które oferuje możliwość obejrzenia z bliska naprawdę niesamowitych zwierząt !
Znaleźliśmy także przerwę na regenerację sił i relaks: słodki deser i kawę w restauracji a w hotelu domowe Spa z maseczkami na twarz i dłonie.
Późnym wieczorem, przespacerowaliśmy się malowniczymi uliczkami Starego Miasta. Pięknie oświetlone kamienice, katedra, ratusz … nabierają zupełnie innego wymiaru. Na twarzach zwiedzających, można było zauważyć zachwyt i ogromne wrażenie. Ponadto mieliśmy możliwość zobaczyć największą w Polsce i jedną z największych w Europie fontann, umiejscowionej przy wpisanej na listę UNESCO – Hali Stulecia. Dodatkową, nieoczekiwaną i pełną emocji atrakcją było spotkanie z aktorem – Panem Markiem Włodarczykiem, którego na co dzień możemy oglądać w serialu „Kryminalni”.
Wycieczka do Wrocławia okazała się wspaniałą przygodą i dostarczyła Nam mnóstwo wrażeń !