Skip to content

Dzień Wolontariusza Banku Żywności w Płocku

13 września 2019 r. w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Krzywoustego w Płocku odbył się „Dzień Wolontariusza Banku Żywności w Płocku”, w którym wzięła udział delegacja mieszkańców i pracowników Naszego Domu.
Dom Pomocy Społecznej w Brwilnie, od wielu lat współpracuje z Bankiem Żywności w Płocku. Nasi mieszkańcy, jako wolontariusze w/w organizacji uczestniczą w świątecznych zbiórkach żywności organizowanych na terenie miasta Płock i powiatu płockiego. Piątkowe wydarzenie miało na celu podziękowanie i wyróżnienie wolontariuszy, osób i organizacji za włożony wkład w pracę wolontarystyczną na rzecz Banku Żywności w Płocku – Związek Stowarzyszeń. Wolontariusze z Naszego Domu również otrzymali takie podziękowanie, za co serdecznie dziękujemy 🙂💐
W imieniu Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie – Pani Joanny Siemiątkowskiej, Kierownik działu opiekuńczego – Pan Adam Pawłowski wraz mieszkańcami i pracownikami, wręczyli na ręce Zarządu Banku Żywności w Płocku pamiątkowe akty nadania tytułu „Przyjaciela Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie” oraz upominek wykonany przez mieszkańców w pracowni manualnej.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za dotychczasową – wspaniałą współpracę ! ☺️