Skip to content

Pani Agnieszka Sulkowska, Dyrektor Wojewódzkiego Mazowieckiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku, była gościem audycji w „Ogniu pytań”.

Dnia 21 lutego 2018 r., Pani Agnieszka Sulkowska, Dyrektor Wojewódzkiego Mazowieckiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku, była gościem audycji w „Ogniu pytań” prowadzonej przez mieszkańca Naszego Domu – Pana Mirosława Bartosiaka. Z przyjemnością skorzystała z zaproszenia Pani Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie – Joanny Augustowskiej, ponieważ darzy sympatią Naszą placówkę ☺️
Pani Agnieszka Sulkowska podczas wywiadu przybliżyła słuchaczom działalność i zadania WMOMP.
Wywiad poniekąd okazała się powrotem wspomnień do czasów, kiedy Pani Agnieszka Sulkowska pracowała w Naszym Domu. W latach 2007 – 2011 była kierownikiem działu administracyjnego. To wtedy m.in. rozpoczęto działania mające na celu rozbudowę Domu. Na pytanie: „Jak Pani wspomina pracę w DPS ?” odpowiedziała: „Dużo się nauczyłam pracując w Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie. Nauczyłam się pokory wobec życia, empatii, zrozumienia drugiego człowieka”. Najmilej wspomina coroczną imprezę pt. „Imieniny Domu”, przygotowywanie się do niej i wspólne przeżywanie tego wydarzenia.
Już będąc na obecnym stanowisku, chętnie odwiedza i uczestniczy w różnego rodzaju inicjatywach, organizowanych przez DPS. W 2016 r. jako Dyrektor WMOMP współpracowała z Naszą placówką przy organizowaniu „Powiatowego Dnia Promocji Zdrowia”, podczas którego można było m.in. wykonać bezpłatnie badanie spirometryczne czy badanie wzroku.
Pani Agnieszka Sulkowska, wolne chwile najchętniej spędza z rodziną a wakacje nad morzem. Kocha zwierzęta a najbardziej konie – uwielbia jazdę konno. Jest osobą aktywną, uprawia sport a od pewnego czasu także taniec latyno – amerykański jakim jest salsa. Dba również o dietę nie tylko swoją, ale i całej rodziny. W jej kuchni królują warzywa, kasza i nabiał. W tym miejscu przesłała pozdrowienia dla Naszych Pań kucharek 😊
Na zakończenie Pani Agnieszka Sulkowska podziękowała za zaproszenie i życzyła wszystkim mieszkańcom i pracownikom miłego dnia.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i przybycie do Brwilna