Skip to content

Wigilia w Wyszynie:)

Last updated on 29 grudnia 2016

W dniu 22 grudnia 2016 r. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie wzięli udział w spotkaniu opłatkowym organizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wyszynie.
Spotkanie miało miejsce w remizie OSP w Wyszynie. Na zaproszenie Dyrektora Szkoły, Pani Katarzyny Warczachowskiej w spotkaniu opłatkowym uczestniczyli: Wójt Gminy Stara Biała, Pan Sławomir Wawrzyński, Prezes OSP w Wyszynie, Pan Stanisław Wiśniewski , Rada Rodziców ZS-P w Wyszynie oraz delegacja Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie wraz z Kierownikiem działu administracyjno – gospodarczego, Panią Justyną Kuźnicką, Kierownikiem działu opiekuńczo – terapeutycznego, Panem Adamem Pawłowskim, Koordynatorem działu terapeutów i fizjoterapeutów, Panią Jolantą Kowalkowską oraz Pracownikiem socjalnym, Panią Anną Lewandowską.
Uroczystość uświetniło przedstawienie zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia oraz koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów ZS-P w Wyszynie. Po części artystycznej łamiąc się opłatkiem, składano sobie życzenia.
W imieniu Pani Dyrektor Joanny Augustowskiej podziękowanie za zaproszenie na spotkanie opłatkowe oraz życzenia bożonarodzeniowe przekazał Kierownik działu opiekuńczo-terapeutycznego. Natomiast Mieszkańcy, na dowód wdzięczności wręczyli Pani Dyrektor ZS-P w Wyszynie oraz Panu Wójtowi Gminy Stara Biała własnoręcznie wykonany świąteczny upominek. Wielką atrakcją dla Naszych Mieszkańców była wizyta Św. Mikołaja, od którego otrzymali prezenty.
W trakcie spotkania wystawione były prace Naszych Mieszkańców, które przykuwały uwagę zebranych gości.
Jeszcze raz dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie i miłą atmosferę jaka panowała na spotkaniu opłatkowym w Wyszynie ! 🙂