Utrzymywanie kontaktów mieszkańców Naszego Domu z rodzinami jest naszym priorytetem i bardzo często przybiera formę bezpośrednią !
Pielęgnujemy tę piękną tradycję poprzez odwiedziny rodzinnych stron Naszych Mieszkańców. W ramach takiego działania, 1 października wybraliśmy się do Gdańska, gdzie m.in. odwiedziliśmy rodzinę i bliskich Naszej Mieszkanki. Pragniemy podziękować bliskim i DPS „Złota Jesień” w Gdańsku za serdeczne przyjęcie
Wyjazd nad Polskie morze, poza sferą pielęgnacji więzi rodzinnych obfitował również w zwiedzanie tego nadmorskiego, pięknego miasta. ![]()
![]()
![]()

Wycieczka nad morze…
Posted in Aktualności













