Skip to content

Dzień Dziecka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wyszynie

Last updated on 5 czerwca 2017

W dniu 2 czerwca br., grupa Mieszkańców Naszego Domu wraz z kierownikiem działu opiekuńczo – terapeutycznego, Panem Adamem Pawłowskim oraz instruktorem terapii zajęciowej, Panem Januszem Nowakiem, udała się do Wyszyny na imprezę z okazji „Dnia Dziecka”. ☺️
Organizatorem wydarzenia była Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wyszynie – Pani Katarzyna Warczachowską oraz Rada Rodziców przy w/w szkole.
Na uczestników imprezy czekały liczne atrakcje m.in. dmuchana zjeżdżalnia, zapasy w strojach sumo, taneczne ćwiczenia. OSP w Wyszynie udostępniła również wóz strażacki, którym Nasi Mieszkańcy byli bardzo zainteresowani ! 😀 Obecni Panowie strażacy, opowiadali i pokazywali sprzęt, który znajduje się w wozie bojowym. Ponadto na uczestników zabawy czekały kiełbaski z grilla, napoje i wata cukrowa.
Cała impreza przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze, wszyscy doskonale się bawili i doświadczyli niezapomnianych wrażeń.
Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor i Radzie Rodziców ZSz-P w Wyszynie za zaproszenie, był to wspaniały dzień, który na długo pozostanie w Naszej pamięci !!!