Skip to content

Kurs komputerowy dla Mieszkańców realizowany w ramach projektu pt. „ECDL – stań się częścią społeczeństwa informacyjnego”.

Last updated on 2 listopada 2017

W dniu 3 października br. dobiegł końca kurs komputerowy realizowany w ramach projekt pt. „ECDL – stań się częścią społeczeństwa informacyjnego”, realizowanego na terenie województwa mazowieckiego w ramach OSI PRIORYTETOWEJ X „EDUKACJA DLA ROZWOJU REGIONU”, DZIAŁANIE 10.2. „KOMPETENCJE KLUCZOWE OSÓB DOROSŁYCH”.
W/w kursie, wzięło udział 15-tu Mieszkańców DPS w Brwilnie. Zajęcia odbywały się w Naszym Domu, w okresie od dnia 04.09.2017 r. do dnia 03.10.2017 r.
W ramach kursu, Mieszkańcy pozyskali m.in. wiedzę dotyczącą podstawowej obsługi komputera, pisania w edytorze tekstu a także możliwościami, jakie oferuje internet, w tym wysyłanie wiadomości e-mail, wyszukiwanie informacji w sieci, poruszania się w mediach społecznościowych itp.
W trakcie spotkania podsumowującego, Mieszkańcy, którzy brali udział w kursie otrzymali zaświadczenia o jego ukończeniu.
W imieniu Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie – Pani Joanny Augustowskiej gratulacje Mieszkańcom i podziękowanie prowadzącemu złożył Kierownik działu opiekuńczo-terapeutycznego – Pan Adam Pawłowski.
Uczestnicy również podziękowali trenerowi – Panu Marcinowi Majewskiemu, za fachowe przekazanie informacji i okazałą cierpliwość przy wprowadzaniu w tajniki komputerowe – wręczając własnoręcznie wykonany upominek.